„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”
Opublikowane dnia 07.05.2020 r.
Zapamiętamy Go jako wspaniałego i wrażliwego Ucznia i Kolegę.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawiczu z wielkim żalem przyjęła informację o śmierci naszego byłego Ucznia, Kolegi i Przyjaciela Filipa Bogdanowicza. Trudno dziś znaleźć słowa, by wyrazić żal i smutek z powodu tego przedwczesnego i niezrozumiałego odejścia. Filip odszedł od nas, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako pełen energii, błyskotliwy, zdolny uczeń i wartościowy człowiek. Zapamiętamy Go jako wspaniałego i wrażliwego Ucznia i Kolegę. Pamięć o Nim żyć będzie wiecznie w naszych sercach. Ks. Jan Twardowski napisał: „Można odejść na zawsze, by stale być blisko…” Msza święta w Jego intencji odbędzie się25 maja o godzinie 17:30 w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Rawiczu (tz. Biały Kościół)

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:
Katarzyna Jakubowska-Rozwalka