Konkurs plastyczny z okazji
Opublikowane dnia 06.06.2019 r.
Alicja i Nadia laureatkami konkursu plastycznego okazji " Setnej rocznicy powstania Policji" W maju w Muzeum Ziemi Rawickiej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla klas VII , VIII, gimnazjum, szkół zawodowych i licealnych, zorganizowanego z okazji 100 Rocznicy Powołania Policji.

Celem konkursu było upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach i misji jakie niesie praca Policji. Komisyjnie wybrane prace znalazły swoje miejsc w sali muzealnej. Wśród tych najlepszych znalazły się dzieła naszych uczennic- Alicji Kaźmierczak kl.VIIB, która zajęła I MIEJSCE oraz Nadii Walczak kl.VIIB, która zajęła III MIEJSCE. Gratulacje dla naszych młodych artystek.